Всі новини

Массіміліано Аллегрі: «Хочемо контролювати м’яч 90 хвилин та завдати 30 ударів, але не думаю, що хтось може зробити це навіть у мріях»

8 квітня, 09:54
4

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував переможний матч проти «Фіорентини» у 31-му турі Серії А – 1:0.

«Ми щодня працюємо, щоб покращитись. Є психологічні моменти, тому що ми давно не вигравали в Серії А. Ми не ризикували в першому таймі, 3 голи були скасовані через офсайд на кілька сантиметрів, потім ми також створили моменти в другому таймі.

Це правда, ми ледь не пропустили гол наприкінці матчу через технічну помилку, але я б ні в чому не дорікав хлопцям. У них хороший сезон, ми робимо все можливе, щоб набрати якомога більше очок. Ми другий раз поспіль зіграли на нуль і перемогли, тому це важливий прогрес.

У футболі є дві команди з двома різними формами: ми — «Бьянконері», вони — «Віола». Ми хочемо контролювати м'яч 90 хвилин, завдати 30 ударів по воротах, але я не думаю, що хтось може це зробити навіть у мріях. Ми знаємо, якими є наші обмеження. На цьому етапі сезону головне результат. Є небагато команд, які не отримують хоча б одного удару по воротах, ми докладаємо всіх зусиль, але хлопці добре справились.

У нас було 62 бали, очевидно, це те, на що ми заслужили. Ми припустилися помилок у вирішальний період сезону, але «Ювентус» знаходиться у процесі з багатьма молодими гравцями. Одна справа мати справу з 30-річними гравцями, інша – з 18-річними.

Це досить очевидно, я не розумію, навіщо мені взагалі це вказувати», – сказав Аллегрі для DAZN.

«Ювентус» посідає третє місце в чемпіонаті Італії. Команда здобула 8 очок у останніх 5 матчах.