Всі новини

Саво Милошевич: «Матч БіГ - Україна був на рівні чемпіонату Європи»

22 березня, 15:57
15

Головний тренер збірної Боснії і Герцеговини Саво Милошевич прокоментував поразку своєї команди від збірної України (1:2) у півфінальному матчі плей-оф за вихід на Євро-2024.

«Не знаю, як у вас або вболівальників, але особисто у мене немає жодної претензії до гравців нашої команди. У мене немає ні найменшого приводу скаржитися на дії жодного з них. Думаю, ми повністю нейтралізували серйозну команду до 80−85-ї хвилини гри. У цьому відрізку матчу Україна залишалася практично без жодного удару.

Після цього сталася плутанина. Десь це було пов’язано із замінами, десь - зі зниженням рівня концентрації. Два голи ми пропустили на контратаках у той період, коли вели в рахунку і контролювали хід матчу.

Ми грали проти серйозної команди, але мені шкода, що ми програли. Я не можу ні в чому звинувачувати хлопців — мова може йти тільки про мою провину і мою відповідальність.

По суті, на полі ми були якщо не кращою, то більш досвідченою командою, ніж суперник. Але ми могли зіграти трохи розумніше в останні 10 хвилин матчу. Хлопці дотримувалися плану гри до 85-ї хвилини. Після цього більшість досвідчених команд стали б набагато більше стримувати гру і використовувати якісь нефутбольні прийоми, щоб зберегти результат.

З цієї ж причини ми пропустили два голи. Серйозні команди в таких ситуаціях «сушать» гру і створюють у ній безліч пауз. Однак ми цього не зробили. Ми продовжували грати так, як грали з першої хвилини. У нас був шанс зробити рахунок 2:0 до першого голу, але, на жаль, ми втратили цю можливість.

Загалом, у нас було занадто багато гравців на половині поля суперника, коли в цьому не було необхідності. Але це футбол, і це дуже складно.

Загалом, я думаю, нам вдалося зробити щось дуже складне проти серйозної команди. Навіть слабші команди створюють кілька моментів, а збірна України до першого свого голу не створювала серйозних моментів біля наших воріт.

Хлопці з повагою поставилися до всіх тактичних ідей. Я радий, що гравці побачили, що вони можуть зробити набагато більше, ніж було минулого року. Ця команда може зробити набагато більше.

Хлопці сьогодні дійсно показали, що можуть грати проти серйозної команди. Цей матч був на рівні чемпіонату Європи», - сказав Милошевич.