Всі новини

Федеріко Дімарко: «Наполі» – чемпіон Італії, повернувся до футболу, який був за Спаллетті, такі команди треба поважати»

18 березня, 09:24

Захисник «Інтера» Федеріко Дімарко прокоментував нічию з «Наполі» (1:1) в Серії А.

«У нас був правильний підхід у першому таймі, але ми не використали максимально свої можливості для взяття воріт. Після перерви нас наздогнала втома після матчу з «Атлетіко». Ми пропустили гол, що розчаровує.

Ми мали багато шансів забити «Атлетіко», ми не вбивали гру, але вилетіли із високо піднятою головою в матчі проти дуже сильних суперників.

Щодо «Наполі» – не забуваймо, що говоримо про чемпіонів Італії. Вони повернулися до того футболу, який був у них за Спаллетті. Таким командам потрібна повага», – сказав Дімарко для DAZN.

«Інтер» лідирує в Серії А, «Наполі» перебуває на 7-й позиції.