Всі новини

Пеп Гвардіола: «Фоден - найкращий гравець АПЛ за кількістю речей, які він робить»

3 березня, 23:26

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Манчестер Юнайтед» (3:1) у 27-му турі АПЛ.

«Ми почали дуже добре, але після семи хвилин і першого закидання ми не витримали лінію. Ми трохи хвилювалися в першому таймі в останній третині, але так, це була справді хороша гра.

Вони - команда, створена для контратак, і вони вбивчі у цьому. Ось чому ви повинні не втрачати (концентрацію – прим.). Якби ми атакували позиційно неправильно, вони могли би провести хороші контратаки, забити другий гол і ускладнити нам завдання.

Він (Фоден – прим.) завжди був талановитим гравцем, але тепер він став більш зрілим і краще розуміє гру, особливо в обороні. Що я можу сказати? Зараз він - найкращий гравець АПЛ за кількістю речей, які він робить. Неймовірно», - сказав Гвардіола.

«Манчестер Сіті» наразі посідає 2-ге місце в АПЛ, «МЮ» - 6-те.