Всі новини

Владислав Кабаєв: «Чорноморець» дуже симпатично грає в футбол»

2 березня, 17:53

Півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв прокоментував перемогу над «Чорноморцем» (1:0) у 19-му турі УПЛ.

«Емоції позитивні. Ми виграли 1:0. Перемога – це завжди позитив. Так, були помилки і в команди, і в мене, але нам зараз важливо набирати ці очки. Через позитив буде простіше працювати потім.

Тренера зауважив у перерві, що вони будуть агресивно йти, вони грають один в один. Було пару моментів у другому таймі, коли ми могли закривати гру.

Але «Чорноморець» дуже симпатично грає в футбол. Головне, що вони грають у футбол. Цікаво грати такі матчі. Напевно, нам перемога важливіша.

Емоції від повернення вболівальників? Супер. Круто, чесно. Аж мурашки всередині. Я чув як кричали: «Динамо, «Динамо». Це надихає, це підганяє вперед. Хотілося б, щоб їх з кожним разом було все більше й більше», – сказав Кабаєв.

«Динамо» наразі на 3-му місці в УПЛ. Таблиця тут.