Всі новини

Кроос - про матч з «Севільєю»: «Протягом першого тайму судді карали нас навіть за ситуації, де взагалі не було фолу»

28 лютого, 18:22

Півзахисник «Реала» Тоні Кроос поділився думками щодо роботи суддів у матчі 26-го туру Ла Ліги проти «Севільї» (1:0).

«Я десь прочитав: «Якщо Тоні Кроос і Карло Анчелотті отримали жовті картки за суперечки, значить, щось не так, значить, щось має бути не так. Я не з тих, хто любить сперечатися з суддями під час гри, і я ніколи цього не роблю... але це було занадто.

Я думаю, протягом усього першого тайму вони карали нас за все, що було на межі фолу. Навіть за ситуації, де взагалі не було фолу. Що мене так розлютило у моїй ситуації (в епізоді з його жовтою карткою – прим.), так це те, що я був насправді за метр. Це було божевілля.

Я відійшов від суперника (від захисника «Севільї» Баде – прим.) . Я бачу, як він починає дриблінг у своїй зоні, і він просто хотів зіткнутися зі мною. Потім я навіть відсунувся, щоб у нього не було зі мною достатньо контакту, але суддя проігнорував це», - сказав Кроос в ефірі подкасту Einfach mal Luppen.

Цього сезону Тоні відзначився 1 голом та 7 асистами у 34 матчах за «Реал». Повна статистика 34-річного німця тут.