Всі новини
Video

У Бензема автогол та асист в матчі 1/8 фіналу Азійської ЛЧ проти узбекистанського «Навбахора»

22 лютого, 20:34

Форвард «Аль-Іттіхада» Карім Бензема відзначився автоголом в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Азії проти «Навбахора» - 2:1 (перша гра - 0:0).

36-річний француз на 25-й хвилині забив у власні ворота головою, чим вивів узбекистанський клуб вперед.

У ворота суперника футболіст востаннє забивав 15 грудня. Загалом на його рахунку 12 голів та 5 результативних передач у 21 матчі за саудівський клуб. Детальна статистика тут.

В кінцівці першого тайму нападник асистував головою Абдерразаку Амдаллі, який зрівняв рахунок.

«Аль-Іттіхад» здобув перемогу та вийшов у чвертьфінал завдяки автоголу Тома Табатадзе на 87-й хвилині.