Всі новини

Дайч – про нічию з «Крістал Пелес: «В першому таймі ми були занадто боязкими»

20 лютого, 11:44

Головний тренер «Евертона» Шон Дайч прокоментував нічийний результат проти «Крістал Пелес» – 1:1.

«В першому таймі ми не ввійшли у гру, а вони були командою з новим головним тренером. Вони мали певну перевагу – думаю, вони грали добре.

Ми не були набагато гіршими за них, але ми погано працювали з м'ячем і не виглядали сміливими. Ми були надто боязкими і забагато грали назад.

Я поговорив з командою і сказав: «Дивіться, очікування змінюються, коли ви граєте такі ігри, ви можете відчути це від стадіону. Ви повинні грати підхоже».

У другому таймі ми зробили набагато більше. Вони забили хороший гол, але ми зіграли набагато краще у другому таймі. Ми були сміливіші у володінні, спокійні, коли фанати підганяли нас, що, до речі, мені сподобалось.

Наш менталітет постійно покращується, це важливо. Я постійно про це згадую, тому що такі речі, як заміни, серйозно вплинули на сьогоднішню гру», – сказав Дайч.

Український захисник Віталій Миколенко відіграв усі 90 хвилин. Після 25 матчів «Евертон» йде 17-м у чемпіонаті Англії, «Лутон» має матч у запасі та може обійти команду Дайча.