Мічел: «Не можна вимагати, щоб «Жирона» завжди перемагала»

20 лютого, 09:50
3

Головний тренер «Жирони» Мічел Санчес прокоментував поразку від «Атлетіка» (2:3) у матчі 25-го туру Ла Ліги.

«Ми очікували складного матчу з дуже сильним пресингом суперника, ми намагались вийти з-під пресингу та грати вертикально.

У першому таймі нам не вистачало виграних єдиноборств та рішучості в третій зоні. Другий тайм був хорошим Ми створювали гольові ситуації, але також помилялися в епізодах з їхніми голами. Нам не вистачало глибини в моменти першого тайму, коли ми домінували.

Не можна вимагати, щоб ми завжди перемагали. Індивідуальні помилки — це відповідальність усієї команди.

Так, ми робили паси назад, особливо в епізоді з їхнім другим голом. Але це дало нам можливість дістатися туди, де ми зараз і мати шанси перемогти на «Сан-Мамесі».

Ми не знали, як створити вертикальність, коли домінували, і нам доведеться продовжувати над цим працювати», - зазначив Мічел.

«Жирона» займає друге місце у Ла Лізі. Таблиця тут.