Всі новини

Саррі – про перемогу над «Баварією»: «Це нормально, коли в грі треба терпіти»

15 лютого, 09:38
1

Головний тренер «Лаціо» Мауріціо Саррі прокоментував домашню перемогу над «Баварією» в 1/8 Ліги чемпіонів – 1:0.

«Нам не вистачило сміливості в останні 15 хвилин, коли ми були задоволені результатом. Ми перемогли одну з найсильніших команд Європи, і це велике задоволення, але в другому матчі нам буде надзвичайно важко, тому, звісно, цей результат це лише мала частина.

Ми задоволені, що команда настільки згуртована в тому, як вони грають і думають. Це матчі, які дають адреналін незалежно від результату.

Ми визначилися з тактикою, обговоривши все разом: надто ризиковано пресингувати суперників у його зонах та давати їм вільні зони, тому ми опускались нижче. Деколи вони змушували нас опускатись навіть нижче, ніж ми хотіли.

Цей результат нічого не змінює, «Баварія» вдома дуже сильна. Це буде дуже важкий виклик для нас, але сьогодні ми задоволені грою. Нам усім потрібно перезавантажитись, сьогодні ми брали участь у вечірці, а в неділю будемо грати матч життя.

Протягом усього матчу ми діяли згуртовано. Це нормально, коли в грі бувають моменти, коли треба терпіти, але також було і багато можливостей. На щастя, ми скористались однією з них. В останні 15 хвилин ми були більш зосереджені на тому, щоб зберегти перемогу, ніж забити більше.

Тухель виграв набагато більше за мене, він дуже добре знає, що йому треба робити. «Баварія» – сильна команда, кілька хлопців з лави запасних дійсно вразили мене. Тель дуже міцний та разючий», – сказав Саррі для SkySports та Amazon Prime Video.

Нагадаємо, «Баварія» програла 10 матчів з 43 на чолі з Тухелем, під керівництвом Нагельсманна - 10 з 84.

В неділю, 18 лютого, «Лаціо» прийме «Болонью» в рамках чемпіонату Італії.