13 лютого, 21:59
1

Сьогодні, 13 лютого, єгипетський вінгер Мохамед Салах повернувся до повноцінних тренувань із «Ліверпулем».

Про це стало відомо з офіційної сторінки «Ліверпуля» у твіттері. Також є інформація, що разом із Салахом до тренувань повернулись Аліссон Беккер та Джо Гомес.

Салах пропустив останні дві гри «мерсисайдців» через травму підколінного сухожилля, яку отримав у матчі групового етапу Кубка африканських націй, коли, 18 січня, Єгипет грав проти Гани (2:2). Гравця було замінено на 47-й хвилині першого тайму.

Наступний матч «червоні» проведуть проти «Брентфорда» у межах 25-го туру АПЛ. Матч відбудеться 17 лютого. Очікується, що Салах буде готовий до цієї гри.

В цьому сезоні Салах зіграв 27 матчів за «Ліверпуль» у всіх турнірах, забив 18 голів та віддав 8 результативних передач. За збірну в Кубку африканських націй провів 2 матчі, забив 1 гол і віддав 1 асист. Статистика та історія травм 31-річного футболіста тут.

Після 24 матчів, «Ліверпуль» лідирує в АПЛ, випереджаючи «Манчестер Сіті» на 2 очки, але в команди Пепа є гра в запасі.