Всі новини

Джанлука Манчіні – про де Россі: «Проти «Інтера» ми втілили у життя те, про що він нас просить»

11 лютого, 11:11
2

Центрбек «Роми» Джанлука Манчіні прокоментував поразку команди в матчі чемпіонату Італії проти «Інтер» (2:4).

«Це боляче, бо поразка не може викликати позитивні відчуття.

Ми програли «Інтеру», найкращій команді ліги, але перший тайм в нашому виконанні був чудовим. Шкодую про той 10-хвилинний відрізок на початку другого тайму (римляни пропустили два голи – прим.). Ми злі, але усвідомлюємо, що демонстрували правильний підхід.

Тренер приніс свої ідеї, і ми їх зрозуміли. Проти «Інтера» ми втілили у життя те, про що він нас просить. Рахунок 2:4 здається трохи завеликим, адже ми могли зрівняти рахунок.

Якщо ми продовжимо в тому ж дусі, то результати прийдуть. Ми – «Рома», і ми повинні намагатися вигравати кожен матч. Цього разу ми теж намагалися, проте все пішло не так, як ми хотіли, але ми будемо працювати краще», — сказав Манчіні.