Всі новини

Безус взяв участь у трьох м’ячах «Омонії» в матчі з «Анортосісом» – гол, подача з кутового та перехоплення

9 лютого, 22:01

Роман Безус допоміг «Омонії» здобути вольову перемогу над «Анортосісом».

Українець почав на гру на лаві запасних, але по перерві вийшов на заміну за рахунку 0:1. За півтори хвилини після його появи «Омонія» зрівняла рахунок – Роман перехопив м’яч, після чого партнери забили гол.

На 62-й хвилині після подачі з кутового у виконанні Безуса «Омонія» вийшла вперед, а за 10 хвилин Роман забив сам, встановивши остаточний рахунок – 3:1.

Завдяки цій перемозі «Омонія» піднялася на 4-те місце в чемпіонаті Кіпру, наблизившись до лідируючого АПОЕЛ на відстань семи очок (але конкуренти ще не зіграли свої матчі в цьому турі).

Роман Безус сьогодні забив свій 11-й гол у сезоні. Повна статистика 33-річного українського півзахисника – тут.