Всі новини

Соболь дебютував за «Генк» в матчі чемпіонату – його випустили замість нападника за рахунку 1:0, але вже через кілька хвилин команда пропустила

28 січня, 17:43

Український новачок «Генка» Едуард Соболь дебютував за команду в матчі чемпіонату Бельгії проти «Сент-Труйдена» – 1:1.

28-річний захисник з'явився на полі на 89-й хвилині, замінивши нападника Алію Фадера – на той момент команда вела у рахунку 1:0, але вже через декілька хвилин пропустила та втратила перемогу.

Попри нічию «Генк» залишився на п'ятому місці турнірної таблиці з 36 балами після 22 матчів, але вже сьогодні, 28 січня, його може випередити «Антверпен», який гратиме проти «Ейпена».

Проте навіть в цьому випадку команда українця залишиться у чемпіонській групі принаймні до наступного туру, бо у 7-го «Серкль Брюгге» 33 бали після 22 матчів.

Нагадаємо, оренда Соболя розрахована до кінця сезону 2023/24.

Раніше у Бельгії він виступав за «Брюгге» в період з 2019-го по 2022 рік – 4 голи та 7 результативних передач у 94 матчах. Після цього перейшов у «Страсбур», якому зараз і належить.