Всі новини

Ендж Постекоглу про 0:1 з «Сіті» в Кубку Англії: «Здавалося, що ми працюємо на максимумі, щоб просто залишатися у грі, а не перемогти»

27 січня, 09:09
2

Головний тренер «Тоттенгема» Ендж Постекоглу прокоментував виліт з Кубку Англії після матчу з «Манчестер Сіті» (0:1).

«У першому таймі ми більше вірили в себе та були впевнені у своїх силах. Ви знаєте, дуже важко зупинити «Манчестер Сіті», коли вони входять у ритм.

Вважаю, що ми добре захищалися. Не сказав би, що вони створювали дуже багато моментів і Віку (Гульєльмо Вікаріо – прим. Tribuna.com) довелося зробити мільйон сейвів. Прикро, що ми пропустили дуже пізній гол, але ми не думаємо про це.

Ми були достатньо наполегливими, але здавалося, що ми працюємо на максимумі можливостей для того, щоб просто залишатися у грі, а не перемогти», – сказав Постекоглу.

«Манчестер Сіті» вперше переміг «Тоттенгем» на його новому стадіоні. Також команда Пепа Гвардіоли перервала 5-річну безгольову серію в матчах проти «шпор».