Вінісіус: «Я не святий – занадто багато говорю і йду в дриблінг, який не варто було б робити»

15 січня, 12:07
1

Вінгер «Реала» Вінісіус Жуніор назвав свої слабкі сторони.

«Тренер завжди готовий допомогти мені. Я хочу стати кращою людиною, роблю все для перемоги. Мені потрібно вдосконалюватися і продовжувати в тому ж дусі.

Мені дуже сумно. Всі хочуть битися зі мною, тому що знають, що про це напишуть у пресі: «Вінісіус зробив щось»… Я намагаюся залишатися спокійним і зосередженим на грі, щоб мати можливість зробити найкраще для своїх партнерів по команді.

Я не святий – занадто багато говорю і йду в дриблінг, який не варто було б робити. Але я тут, щоб вдосконалюватися і бути прикладом для дітей. Тренер і партнери по команді вчать мене тому, що я повинен робити», – сказав Вінісіус після матчу з «Барселоною».

У вчорашньому фіналі Суперкубку Іспанії бразилець оформив хет-трик за 40 хвилин першого тайму. Після того, як Родріго встановив остаточний рахунок (4:1), Вінісіус потролив гравців «Барселони», показавши їм рахунок на пальцях.