Всі новини

Жозе Моурінью: «Проти оборонної стіни «Ювентуса» ми створили більше, ніж будь-хто очікував»

31 грудня, 14:56
4

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку від «Ювентуса» (0:1) у 18-му турі Серії А.

«Проти оборонної стіни в Турині ми створили більше, ніж будь-хто очікував. Було прикро йти на перерву за рахунку 0:0, адже в першому таймі у нас було більше моментів, ми влучили в стійку і створили три чи чотири небезпечні ситуації. Позиції Дибали та Бове створювали для «Ювентуса» багато стратегічних проблем.

Ми не змогли забити, а потім пропустили одразу по перерві після невдалого рикошету. З того моменту все стало ще складніше. «Юве» сів ще глибше, їхній захист дійсно являє собою стіну, через яку складно пробитися.

Я дуже задоволений нашим підходом до гри, характером, який показала моя команда, але йдеться про очки, і ми не досягли результату», – сказав Моурінью.

«Рома» завершила перше коло на сьомому місці в Серії А. У наступних турах римляни зіграють проти прямих конкурентів по боротьбі за зону Ліги чемпіонів. Календар «джаллороссі» – тут.