Всі новини

Люк Шоу: «Це «Манчестер Юнайтед» - один із найбільших клубів у світі, але граємо недостатньо добре»

23 грудня, 19:25
1

Захисник «Манчестер Юнайтед» Люк Шоу прокоментував поразку в матчі з «Вест Гемом» (0:2) в АПЛ.

«Ми зіграли недостатньо добре. Треба здобувати перемоги. Продовжуємо програвати, втрачати очки, ускладнювати собі життя. Особливо у другому таймі зіграли недостатньо добре. У першому, думаю, ми контролювали гру. Якби забили першими, можливо, результат був би інакшим. Але ми цього не зробили, тому отримали проблеми у другому таймі, показали недостатньо хорошу гру.

Той пас, коли ми пропустили, був неймовірним. Боуену трохи пощастило з підбиранням, але маємо те, що маємо. Другий гол - помилка, але це вже не має значення. З початку другого тайму ми не були такими, як у першому, це було помітно. Знову втратили три очки.

Важко думати про те, що відбувається з командою. Можливо, ми створюємо недостатньо моментів, а коли все ж вдається - недостатньо ефективні в атаці.

Можливо, нам зараз бракує впевненості - іноді це нормально у футболі, таке буває. Ми повинні намагатися залишатися позитивними. Нас чекає великий матч проти «Астон Вілли», тому не можемо жаліти себе. Треба взяти себе в руки та продовжувати боротися. Це буде домашня гра - не можемо продовжувати втрачати очки, треба перемагати.

Ми повинні залишатися позитивними - це наша робота. Це «Манчестер Юнайтед» - один із найбільших клубів у світі, але граємо недостатньо добре. Ми це знаємо, повинні копнути глибше, подивитись на себе в дзеркало, поставити собі питання та рухатися далі», - сказав Шоу для TNT Sports.

«МЮ» перебуває на 8-й позиції в АПЛ. Наступний матч - 26 грудня проти «Астон Вілли» вдома, календар тут.