Всі новини

Девід Моєс: «Для «Вест Гема» дивовижно бути 6-м в АПЛ перед Різдвом»

23 грудня, 18:08

Головний тренер «Вест Гема» Девід Моєс прокоментував перемогу над «Манчестер Юнайтед» (2:0) в АПЛ.

«У другому таймі ми зіграли набагато краще. У перерві я сказав команді, що ми недостатньо загрожуємо воротам «МЮ». Мали кілька хороших моментів, але нічого не досягли. Тому у другому таймі зіграли значно краще. І в момент, коли треба, щоб хтось виконав ідеальну передачу - Пакета віддає блискучий пас Боуену.

Він безстрашний, готовий приймати ризиковані передачі, забивати голи. За ним бігли суперники, але він просто забиває м’яч.

У нас був важкий тиждень, три гри за шість днів. Нам довелося викручуватися. Були розчаровані результатом проти «Ліверпуля».

Для нас дивовижно бути 6-ми в АПЛ перед Різдвом. Ми продали найкращого гравця Англії (Деклана Райса - прим.) минулого сезону. Хочу продовжувати будувати команду та робити її кращою. Ви завжди маєте шанс втратити хороших гравців, треба знайти способи цього уникнути», - сказав Моєс.

Наступний матч «Вест Гем» проведе 28 грудня на виїзді проти «Арсенала», календар тут.