Всі новини

Президент «Істанбулспора» забрав команду з поля під час матчу з «Трабзонспором» через невдоволення суддівством

20 грудня, 15:13
12

У матчі 17-го туру турецької Суперліги «Істанбулспор» вдома грав проти «Трабзонспора».

На 74-й хвилині зустрічі за рахунку 1:2 президент господарів Ертугрул Доган вирішив забрати команду з поля. Це сталося через невдоволення рішенням арбітра Алі Шансалана, який на 68-й хвилині зарахував гол нападника гостей Пола Онуачу, перед яким у штрафному майданчику «Трабзонспора» відбувся контакт їхнього хавбека Батіста Менді з півзахисником «Істанбулспора» Флоріаном Льошаєм. У цьому епізоді господарі претендували на пенальті.

Незважаючи на те, що гравці «Істанбулспора» намагалися вмовити президента клубу, їм не вдалося його зупинити і вони пішли до роздягальні. Пізніше поле покинули також гравці «Трабзонспора» та арбітри.

Нагадаємо, 11 грудня після матчу турецької Суперліги між «Різеспором» та «Анкарагюджю» президент останніх Фарук Коджа вдарив в око головного арбітра Халіла Мелера, за що пізніше Федерація футболу країни довічно відсторонила його від футбольної діяльності.

З подробицями інциденту можна ознайомитися в цьому матеріалі.