Всі новини

Едді Гау – про поразку від «Челсі»: «Ньюкасл» був у кількох хвилинах від перемоги»

20 грудня, 13:00
2

Головний тренер «Ньюкасла» Едді Гау прокоментував поразку від «Челсі» (1:1, 2:4 в серії пенальті) у чвертьфіналі Кубка ліги.

«Так, це дуже прикро. Дуже схожі відчуття були після гри з «ПСЖ». Хлопці виклалися на повну, і ми так довго вели у рахунку.

Ми дуже добре захищалися, але не змогли дотриматися. Вважаю, що сьогодні як команда ми захищалися чудово.

Ми були у дуже хорошій формі і позбавили їх явних гольових моментів. Як я вже сказав, ми були у кількох хвилинах від перемоги.

Це дуже болючий момент для нас. Нам потрібно прийняти це і переварити дуже швидко, тому що на нас очікує матч АПЛ проти «Лутона». Це буде емоційна гра», - сказав Гау для Sky Sports.