Всі новини

Марк ван Боммел: «Коли «Антверпен» зробив рахунок 2:1 у матчі з «Барселоною», стадіон вибухнув»

14 грудня, 11:18

Головний тренер «Антверпена» Марк ван Боммел прокоментував перемогу над «Барселоною» (3:2) у Лізі чемпіонів.

«Це був чудовий вечір на нашому стадіоні з нашими вболівальниками. Ми справді добре почали, забивши фантастичний гол.

Є дрібні деталі, які вирішують результат матчу. У контратаці ми пропускаємо гол після першого удару 2Барселони» по воротах. Коли ми зробили рахунок 2:1, стадіон вибухнув.

За рахунку 2:2 я подумав: «Знову». Проти «Шахтаря» та «Порту» ми грали справді добре, але у другому таймі втратили контроль та програли обидві гри. На цей раз хвилиною пізніше ми забили і зробили рахунок 3:2. Це було неймовірно», - сказав ван Боммел.