Всі новини

Рубен Бараха: «Заміна Яремчука була запланованою. Він знадобиться нам у п'ятницю»

6 грудня, 12:22
4

Головний тренер «Валенсії» Рубен Бараха прокоментував перемогу над «Аросою» (1:0) у 1/32 фіналу Кубка Іспанії. Єдиний гол у цій грі забив український форвард Роман Яремчук.

«Ми знаємо, якими бувають ці матчі й знаємо історію Кубка. Суперник тиснув на нас на своєму полі. В першому таймі у нас було більше контролю. У другій половині ми дали їм можливість додати. Головне, що ми пройшли далі. Ми краще інтерпретували перший пас, простір. Роман (Яремчук) зробив хорошу роботу з цими типами рухів. Про це ми говорили у перерві.

Жауме (Доменек) був на хорошому рівні, він залишив нас у грі. Це не питання розслабленості, поле також зіграло свою роль. Ми не зіграли добре другий тайм і не зробили рахунок 2:0, що також залишило суперника у грі.

Заміна Яремчука була запланованою. Він давно не грав багато хвилин, і ми вирішили що його треба замінити, бо він знадобиться нам у п'ятницю. Також у нас була можливість випустити Альберто Марі і дати йому зіграти, чого він не міг зробити 4 місяці.

Всім потрібні хвилини, і Кубок - це можливість для них. Роман забив гол. Це також добре для нього», - сказав Бараха.

У п'ятницю, 8 грудня «Валенсія» зіграє виїзний матч проти «Хетафе» у 16-му турі Ла Ліги. Початок о 22.00.