Всі новини

Леау замінили на 8-й хвилині через травму, він тримався за задню поверхню стегна

11 листопада, 20:28
3

«Мілан» зіграв унічию з «Лечче» в 12-му турі чемпіонату Італії (2:2).

Вже на 8-й хвилині вінгер «Мілана» Рафаел Леау зазнав ушкодження. Коли «россонері» виходили в контратаку, португалець пробіг кілька десятків метрів, після чого зупинився і схопився за задню поверхню стегна. Майже одразу Рафаел жестом показав, що йому потрібна заміна.

Замість травмованого Леау на поле вийшов Ноа Окафор. Після першого тайму «Мілан» вів у рахунку 2:0, але в період з 66-ї по 70-ту хвилину пропустив двічі й втратив перемогу. Не дивлячись на втрату очок, команда Стефано Піолі залишається на третьому місці, але завтра її може обійти «Наполі».

Після міжнародної паузи на «Мілан» чекають матчі проти «Фіорентини», «Боруссії» Д, «Аталанти» та «Ньюкасла».