Всі новини

Трубін отримав 5,9 від WhoScored за матч проти «Зальцбурга», нижча оцінка лише у вилученого на 13-й хвилині Антоніу Сілви

21 вересня, 00:10
20

WhoScored оцінив гру учасників матчу стартового туру групового етапу Ліги чемпіонів «Бенфіка» - «Зальцбург» (0:2).

Голкіпер португальського клубу Анатолій Трубін отримав оцінку 5,9. Це друга найнижча оцінка серед гравців обох команд. Нижча лише в Антоніу Сілви, який на 13 хвилині зустрічі отримав пряму червону картку - 5,1.

Також 5,9 отримали Давід Нерес («Бенфіка»), який вийшов на поле на 72-й хвилині, та Карім Конате («Зальцбург»), який не реалізував пенальті.

Трубін відіграв весь матч, пропустив 2 голи, зробив 3 сейви, його показник Goals prevented (голи, які не допустив воротар) склав 0,59, заробив у власні ворота пенальті, але не пропустив з 11-метрової позначки, зробив 42 дотики до м’яча, віддав 23 точні передачі з 29 (79%), тричі виніс м’яч та заробив 1 фол.