Всі новини

Кухаревич отримав найнижчу оцінку серед усіх запасних «Свонсі» в матчі з «Борнмутом»

30 серпня, 11:46

Український нападник Микола Кухаревич не зміг вдало увійти в гру в матчі 1/32 фіналу Кубку англійської ліги проти «Борнмута» (2:3).

З-поміж усіх гравців, які вийшли на заміну в складі «Свонсі», українець отримав найнижчу оцінку від Sofascore - 6.4. Середня оцінка по команді - 6.7.

За 32 хвилини на полі Кухаревич здійснив 16 дотиків, віддав 7 з 10 точних передач, 4 рази втратив м’яч, двічі сфолив і одного разу заробив порушення на собі.

Через 20 хвилин після того, як Микола з’явився на полі, «Свонсі» зрівняв рахунок, але на першій компенсованій хвилині «лебеді» попустили вирішальний гол та вилетіли з Кубку англійської ліги.

Цього сезону «Свонсі» провів 6 матчів (4 з них - у Чемпіоншипі, ще два - в Кубку англійської ліги), у яких здобув лише одну перемогу. Кухаревич тричі виходив на заміну, гольовими діями поки не відзначався.