Всі новини

Хаві - про 0:0 з «Хетафе»: «Нормально, що люди не хочуть дивитися футбол, бо це був не матч»

14 серпня, 09:05
4

Головний тренер «Барселони» Хаві прокоментував нульову нічию в матчі першого туру Ла Ліги проти «Хетафе».

«Відповідальність лежить на судді. Ми втратили голову, і Рафінья припустився помилки, але це сталося через те, що гра вийшла з-під контролю арбітра.

Вони (арбітри - прим.) сказали, що розуміють гравців, але мене поки не розуміють. Вони сказали, що не будуть свистіти фоли за незрозумілі руки і менше ходитимуть дивитися ВАР. Але чому б їм не сходити подивитися ВАР, якщо фантастичний інструмент, який допомагає футболу?

Сьогоднішній матч - це сором. Нормально, що люди не хочуть дивитися футбол, бо це був не матч. Я зацікавлений у покращенні гри та результату.

Цього одного очка недостатньо. Для нас це дуже складний матч. У першому таймі ми не грали в той футбол, у який хотіли. В другому ми заграли, але в нас було мало гольових моментів», - сказав Хаві.

Наприкінці першого тайму арбітр вилучив вінгера «Барселони» Рафінью, а на початку другого урівняв склади, показаши червону картку Хайме Маті. На 70-й хвилині за надмірні емоції з технічної зони був видалений і Хаві.