Франція U-21 1:3 Україна U-21: огляд матчу та відео голів

3 липня, 08:38
1

Огляд матчу Франція U-21 - Україна U-21, неділя, 2 липня 2023 року.

У матчі 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату Європи-2023 Україна обіграла Францію - 3:1. Матч пройшов у Клужі, стадіон «Клуж Арена».

На 19-й хвилині Раян Шеркі вивів французів вперед, але за 13 хвилин Георгій Судаков зрівняв рахунок з пенальті, а на 44-й хвилині він же з передачі Михайла Мудрика забив другий м'яч.

У другому таймі Артем Бондаренко встановив остаточний, забивши третій м'яч збірної України після передачі Олександра Назаренка.

Завдяки цій перемозі Україна вперше в історії зіграє у футбольному турнірі на Олімпійських іграх.

Огляд Франція U-21 - Україна U-21 - 1:3

Голи: 1:0 - 19 Раян Шеркі (Бредлі Баркола), 1:1 - 32 Георгій Судаков (пенальті), 1:2 - 44 Георгій Судаков (Михайло Мудрик), 1:3 - 86 Артем Бондаренко (Олександр Назаренко)

Дивіться відеоогляд матчу 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату Європи-2023 Франція U-21 Україна U-21

Переглянути огляд матчу Франція U-21 - Україна U-21 можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.