Всі новини

Крістоф Гальтьє: «Після заміни Екітіка ми втратили можливість швидко повертати собі м'яч»

22 травня 2023, 09:20

Головний тренер «ПСЖ» Крістоф Гальтьє прокоментував перемогу команди над «Осером» у 36-му турі Ліги 1.

«До перерви ми вели 2:0 і розуміли, що третій гол буде важливим, і що якби ми мали змогу забити його ще у першому таймі, то другий був би менш складним.

Але, оскільки ми допустили багато технічних помилок на початку другоЇ половини, це дало надію «Осеру», який бореться за виживання, І з цього моменту другий тайм став важчим.

Нам довелося докласти багато, багато, багато зусиль. Те, що у нас не було багато моментів у другому таймі, також пов'язано із заміною Екітіка. Окрім того, що він звільняв простір для Мбаппе та Мессі, з його відходом ми втратили можливість швидко повертати собі м'яч, тому нам довелося захищатися у власному штрафному майдачинку.

Наразі ми випереджаємо на шість очок «Ланс», який не збирається здаватися. Потрібно завершити чемпіонат на мажорній ноті як з точки зору перемог, так і з точки зору якості гри», — сказав Гальтьє.