Всі новини

Юрген Клопп: «Байчетич нахабний як біс, взагалі не хвилюється»

26 грудня 2022, 23:33
1

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Астон Віллою» (3:1).

«Показали топ-виступ у тяжкому матчі. Думаю, наша гра в першому таймі була винятковою.

У «Вілли» були свої моменти, але ми зіграли дуже добре. Мені сподобалося те, що побачив. Ми сказали хлопцям у перерві, де ми можемо зіграти краще. Єдина проблема полягала в тому, що в другому таймі ми раптово пропустили гол.

«Вілла» грала дуже напористо в домашньому матчі, це нормально. Знали, що так буде, треба просто пережити ці моменти. Могли забити свій третій м’яч значно раніше, але й так нормально. Сподобалося, як ми його забили.

Байчетич нахабний як біс, взагалі не хвилюється. Він просто грає у футбол, може робити це надзвичайно добре. У нього був батько-футболіст, так що гени є, але також і ставлення, обізнаність і відповідний інтелект. Велике задоволення працювати з цими хлопцями», - сказав Клопп.