Всі новини
Video

Матч «Бока Хуніорс» - «Расінг» було завершено у додатковий час. Загалом було 10 вилучень, номінальні господарі залишилися вшістьох

7 листопада 2022, 08:59
4

У ніч з 6 на 7 листопада проходив фінал Трофея чемпіонів Аргентини між принциповими суперниками «Бока Хуніорс» та «Расінгом».

Арбітр достроково завершив матч у додатковий час після того, як на 120+8-й хвилині «Бока Хуніорс» залишилися вшістьох – на 90+5 був вилучений Себастьян Вілья, на 100-й Алан Варела, а ще три червоних картки гравцям на полі (два вилучених футболісти у той час перебували на лаві для запасних) рефері показав на п’ятій компенсованій до другого екстратайму хвилині. Тоді рахунок був 2:1 на користь «Расінга», який забив гол на 118-й.

У «Расінга» при цьому було 3 вилучення, два з них – після 120+4-ї. Останнім червону від судді отримав нападник «Боки Хуніорс» Даріо Бенедетто, який жестом демонстративно звинувачував його у підкупі.

Загалом було додано 10 хвилин до останнього екстратайму, у «Бока Хуніорс» видалили тренера наприкінці основного часу.

ОГЛЯД МАТЧУ (без моментів з вилученнями після 120-ї)