Гендиректорка збірної США з фігурного катання: «Завдяки рішенню CAS чистий спорт переміг»

29 січня, 20:57

Генеральна директорка збірної США з фігурного катання Трейсі Марек відреагувала на рішення СAS про дискваліфікацію російської фігуристки Каміли Валієвої та анулювання її результатів.

«Сьогодні завдяки рішенню CAS чистий спорт переміг.

Дев’ять наших олімпійських медалістів — Натан Чен, Вінсент Чжоу, Карен Чен, Алекса Кнірім, Брендон Фрейзер, Медісон Чок, Еван Бейтс, Медісон Хаббелл і Закарі Донох’ю — мають бути відзначені за їх чесність і лідерство у закликах до чесних і рівних умов гри, що забезпечують чисту конкуренцію, де перевага досягається лише через самовідданість, наполегливу працю та дотримання правил спорту.

Очікуючи на розподіл медалей у командних заліках зимових Олімпійських ігор 2022 року, ми надзвичайно пишаємося Натаном, Вінсентом, Карен, Алексою, Брендоном, Медісоном, Еваном, Медісоном і Заком. Вони справжні чемпіони», - сказала Марек.

У лютому 2022 року під час Олімпіади в Пекіні Валієва виграла золото у командному турнірі, але нагородження так і не відбулося через розслідування. Її результат було анульовано – вона заробила 20 балів з 74 загальнокомандних.

Тепер ОКР мають позбавити золотої медалі. Друге місце в командному турнірі посіла збірна США, третє - Японія, а четверте - Канада.