Всі новини

Сосновський – про міжнародний Меморіал Іштвана Бочкаї з боксу: «Отримали необхідну практику перед відборами на Олімпіаду»

22 січня, 16:27

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський прокоментував виступ своїх бійців на міжнародному Меморіалі Іштвана Бочкаї серед еліти, що проходив в Дебрецені, Угорщина.

«У Дебрецені виявили бажання виступити боксери з 11 країни. Для українців це була одна з останніх репетицій перед відбірковими турнірами в Італії та Таїланді, де будуть розігруватись олімпійські ліцензії.

Вважаю, що мої підопічні в Угорщині вдало провели змагання, посівши в неофіційному командному заліку 2-ге місце. Але головне, що отримали необхідну боксерську практику, адже більшість моїх підопічних провели по 2-3 бої.

Можу виділити тих, хто посів 1-ше місце на п’єдесталі пошани: Ельвіна Алієва (67 кг), Юрія Захарєєва (71 кг), Павла Ілюшу (75 кг), Данила Жозана (86 кг) та Дмитра Ловчинського (понад 92 кг). Більше того, саме Захарєєва було визнано найкращим боксером турніру/

Срібними призерами стали: Андрій Тишковець (48 кг), Дмитро Куля (75 кг), Олександр Грицев (понад 92 кг), а бронзовими: Руслан Цикало (60 кг), Данило Заморило (63,5 кг), Ігор Христосов (67 кг), Максим Кофан (80 кг).», - сказав Сосновський.

Поки що від України олімпійську ліцензію отримав один боксер – Олександр Хижняк. У разі перемог на кваліфікаційних турнірах в Італії та Таїланді до Хижняка на Олімпійських іграх у Парижі можуть доєднатися ще кілька представників збірної України.