Всі новини

Дукач посів 12-е місце на чемпіонаті світу з санного спорту – це найкращий результат України на ЧС у чоловічих одномісних санях

27 січня, 20:23
1

У німецькому Альтенберзі триває чемпіонат світу з санного спорту.

Сьогодні, 27 січня, відбулися чоловічі змагання в одномісних санях, переможцем став місцевий спортсмен Лангенган.

Україну на них представляли Антон Дукач, Даниїл Марціновський та Андрій Мандзій.

За підсумками першої спроби Дукач посів проміжне 16-е місце, Мандзій – 20-е, а Марціновський – 24-е, що не дозволило йому кваліфікуватися у другий проїзд.

За підсумками другої спроби Дукач посів підсумкове 12-е місце, а Мандзій – 15-е. Починаючи з сезону 2006/07, це другий випадок, коли два українських санкарі фінішували у топ-20 на чемпіонаті світу.

Вперше це трапилося минулого року, коли Мандзій став 14-м, а Дукач 16-м.

Цьогорічне 12-е місце Дукача – новий найкращий результат України на ЧС у чоловічих одномісних санях. Минулий належав Мандзію, який на вищезгаданому ЧС-2023 посів 14-е місце.