Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Стало відомо, в чому причина поганої гри Беллінґема проти «Баварії» та заміни гравця на 75-й хвилині

Анчелотті не оцінив виступ англійця.

Автор — Danylo Syrotiuk
1 травня, 18:30

Стали відомі деталі, чому півзахисник «Реала» Джуд Беллінґем провів не дуже вдалу гру проти мюнхенської «Баварії». Повідомляється, що англієць захворів під час підготовки до півфінального матчу ЛЧ. У першому матчі в Німеччині два європейські гранди зіграли внічию з рахунком 2:2.

Вінісіус Жуніор відкрив рахунок після того, як набіг на чудову передачу Тоні Крооса, а потім пробив повз Мануеля Нойєра.

Здавалося, що гості контролювали поєдинок перед початком другого тайму, коли Сане влучно влучив у ворота, а Гаррі Кейн реалізував точний удар, щоб перевернути нічию на голову після того, як Васкес підбив Мусіалу. До речі, Беллінґем намагався активно тиснути на Гаррі Кейна перед пробиттям пенальті. Проте це не допомогло і англійський форвард без проблем пробив повз Луніна.

Гості врятували нічию через власний пенальті, коли Вінісіус ще раз влучив у ворота Нойєра та завершили поєдинок нічиєю.

Невдалий вечір у Беллінґема, можливо, зіграв свою роль у тому, що команда гостей програвала багато боротьби в півзахисті протягом гри. WhoScored поставив 20-річному гравцю лише 6,69 за гру, коли його замінили на 75-й хвилині. Попри те, що він зробив дуже мало в атаці, лише троє його партнерів по команді мали більше дотиків до м’яча, ніж він (61).

Що сталося з Джудом Беллінґемом?

Півзахисник пропустив тренування протягом тижня.

За словами кореспондента The Athletic Гільєрмо Раї, причиною того, що Джуд не зміг грати на своєму звичайному високому рівні, стала хвороба.

Рай написав у твіттері: «Минулого тижня у Беллінґема був вірус, він майже не тренувався і все одно докладав зусиль, щоб поїхати на гру. Якби у нього були тренування та сили, ця нічия могла б закінчитися набагато раніше».

Карло Анчелотті визнав, що Беллінґем провів погану гру

Коуч «Реала» Карло Анчелотті був чесним під час того, як оцінював гру Джуда Беллінґема у матчі півфіналі ЛЧ. Легендарний бос вірить, що в майбутньому матчі-відповіді буде інша історія, як він заявив:

«Беллінґем просто втомився. Він не міг більше продовжувати. У мене достатньо хороших гравців на лаві запасних. Він повернеться до свого найкращого результату. Хвороба вплинула на нього, сьогодні він був не в найкращому вигляді. Він точно повернеться, і в середу він знову буде на 100%».

«Анчелотті: «Сьогодні ввечері Джуд Беллінґем був не на найкращому рівні, але це стосується всієї команди».

«Після 60 хвилин у Беллінґема почалися судоми, тому мені довелося його зняти».

Варто відзначити, що Джуд Беллінґем ще жодного разу не зміг перемогти «Баварію». Англієць провів 7 ігор проти мюнхенців у складі «Боруссії» Дортмунд та «Реала». Статистика невтішна – 2 нічиї та 5 поразок.

Чи зможе Джуд Беллінґем перервати цю серію наступного тижня у матчі-відповіді?