Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Миколенко двічі взяв учась в атаці, Забарний справився з Воткінсоном: чим відзначились українці в 34-му туру АПЛ

Зібрали головне.

Автор — Vladick Garankov
22 квітня, 00:11

Вчора відбулись останні матчі 34-го туру АПЛ, а ми за традицією робимо підсумки з акцентом на іграх українців. У стартових складах своїх команд вийшли Миколенко та Забарний, Ярмолюк з'явився на полі вже по ходу поєдинку, Зінченко всю гру провів на лаві запасних.

Наразі першу сходинку в таблиці займають «каноніри», але в «Сіті» гра у запасі. Якби «Борнмут» переміг «Астон Віллу», то піднявся б на 10 місце. На жаль, більше ніяких змін для команд українців не було.

За головними інтригами Англійської Прем'єр-ліги зручно слідкувати в нашому застосунку. Завантажуйте його для Android та iOS 📲

Ярмолюк і «Брентфорд» проти «Лутона»

«Брентфорд» показав, що він на голову сильніший від «Лутона» та здобув рекордну виїзну перемогу в АПЛ – 5:1. Єгор вийшов на 82-й хвилині – це був його 3-й поспіль матч, який почався з запасу.

За зіграний час він встиг заробити на собі 2 порушення правил і тричі сфолити, віддав 5 з 5 точних передач і жодного разу не втратив м'яч. Результативних дій не було.

Sofascore та WhoScored оцінили його гру балами 6,6 і 6,1 відповідно.

Миколенко та «Евертон» проти «Ноттінгема»

Віталій провів дуже хорошу гру та неодноразово допомагав у атаці. На 29-й хвилині українець здійснив подачу з лівого флангу в карний майданчик, але та дійшла до захисника суперників. А вже від нього м'яч відлетів на Ідрісса Гує, який потужним ударом в нижній лівий кут відкрив рахунок.

ВІДЕО. Дивіться з 02:38.

В другому таймі «іриски» подвоїли перевагу, атака розпочалася з ефектного пасу Віталія. Українець однією передачею відрізав двох гравців «лісників».

Далі підопічні Шона Дайча розіграли комбінацію з декількох передач, а завершилося все божевільним ударом Двайта Макніла.

Окрім цього, ще перед першим голом, український захисник врятував команду від м'яча у власні ворота. Українець виправив помилку Пікфорда, який невдало вибив на партнера. Зміг зупинити контратаку, забравши м'яч у суперника:

Миколенко провів на полі всю гру і за цей час двічі вдало відібрав м’яч у суперників, зробив 5 виносів, двічі виграв повітряні дуелі з трьох спроб, зробив 60 дотиків до м’яча, виконав 4 довгі передачі, 2 з яких точні, і один раз пробив повз воріт.

Whoscored поставив Віталію – 7,1, Sofascore – 7,2.

Забарний і «Борнмут» проти «Астон Вілли»

Після ряду впевнених матчів Іллі проти топових нападників АПЛ, гра проти підопічних Унаї Емері, для українця була не такою яскравою. Можна відзначити епізод на 88-й хвилині.

Еронс віддав жахливий пас на Забарного, який перехопив Воткінс. Один з найкращих бомбардирів ліги на швидкості рухався до воріт, проте центрбек «вишень» наздогнав форварда, а потім вибив м'яч з ніг, коли Оллі намагався його обіграти.

Окрім цього Забарний здійснив 4 виноса м'яча, 4 відбори, двічі заблокував, двічі перехопив, 4 рази втратив володіння м'ячем і сфолив.

За це він отримав 6,8 від Sofascore і 6,5 від WhoScored. Це найвища оцінка серед захисників команди.

***

Найкращим українським легіонером в АПЛ у 34-му турі, якщо брати за критерій оцінку від WhoScored і Sofascore, став Миколенко. Нагадаємо, Віталій отримав 7,1 та 7,2..

***

Матчу «Челсі» в 34-му турі АПЛ не було, лондонці 20-го квітня проводили гру півфіналу Кубку Англії проти «Манчестер Сіті» та поступились «містянам» 1:0.

Мудрик провів на полі 19 хвилин і за цей час віддав 5 точних передач (100%), виграв 1 з 5 єдиноборств, було 3 втрати м’яча, його 1 раз обвели, на ньому 1 раз сфолили.

Від Sofascore Михайло отримав 6,4 бала, від WhoScored – 5,8.

На останніх хвилинах гри український вінгер міг покращити свою оцінку та врятувати команду від програшу. Кайл Вокер сфолив на ньому, програвши швидкісну дуель. Мудрик взявся пробивати штрафний, але реалізація видалась, м'яко кажучи, не дуже.

Джерело: Liverpool world, скриншоти трансляції Setanta,