Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😇 «Святий Трубін». Анатолій витягнув «Бенфіку» у 1/8 ЛЄ та став найкращим гравцем матчу
Відео

Видав пару чудових сейвів.

Автор — Maksym Tereshchuk
22 лютого, 23:15
22

Анатолій Трубін провів ще один класний матч за «Бенфіку». Цього разу українець допоміг португальському клубу вийти у 1/8 ЛЄ. У 1/16 фіналу Ліги Європи «Тулуза» та «Бенфіка» сильнішого не виявили. Поєдинок закінчився з рахунком 0:0 (перша гра - 1:2, португальський клуб йде далі).

Аналітичний портал Sofascore визнав українця найкращим гравцем поєдинку. Анатолій відіграв весь матч та отримав солідні 8 балів. За WhoScored його оцінка склала – 7,6. Показник голів, яким запобіг Трубін, склав 1,01.

На рахунку 22-річного українця 6 сейвів (3 після ударів з-за меж штрафного майданчика), 46 дотиків до м’яча, 15 точних передач з 31 (48%) та 1 винесення м’яча.

Воротар провів 12-й сухий матч за португальський клуб, в інших 20 він пропустив 27 голів. Детальна статистика тут.

Трубін запам'ятався декількома вогняними сейвами. Найбільш ефектний стався на 66-й хвилині, коли українець був вимушений продемонструвати свою реакцію на повну, адже суперник завдавав удару майже впритул після кількох відскоків.

Ще один сейв стався на 90+2-й хвилині. Після навали команди суперника та дальнього удару від капітана «Тулузи» Венсана Сьєрро – Анатолій не розгубився та впевнено у падінні вібив м'яч.

Фанати «Бенфіки» не могли стримати емоцій після матчу, соцмережі наповнені реакціями на фантастичну гру Трубіна. Зібрали декілька з них.

«Святий Трубін, щоб ми робили без тебе?»

«Так класно відчувати, що ти маєш такого голкіпера, як Трубін».

«Я збився з рахунку, скільки разів ти рятував нашу Бенфіку, дякую, Трубін! 🦅❤️».

«Зробіть статую Трубіна, що за гравець».

Джерело: скріни з трансляції MEGOGO