Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Кінцева, Серхіо! Довбик зовсім не відчув спротиву Рамоса, коли забивав третій гол за 6 хвилин
Відео

Виймай 🌪

Автор — Oleksandr Bessonov
21 січня, 23:10

Форвард «Жирони» Артем Довбик зробив хет-трік за шість хвилин (!) першого тайму в матчі 21-го туру Ла Ліги проти «Севільї».

На 19-й хвилині Артем опинився віч-на-віч із Серхіо Рамосом перед штрафним майданчиком «Севільї», спокійно прибрав іменитого іспанця і потужно пробив у ближній кут.

Востаннє український футболіст забивав тричі в одному матчі чемпіонату, який входить до топ-5, 7 березня 2009 року. Тоді нападник «Герти» Андрій Воронін забив 3 голи в матчі Бундесліги проти «Енерґі» (3:1).