Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Як він там не влучив?! Варді не забив у ворота з близької відстані, але пізніше виправився та зробив дубль
ВІДЕО

Реакція Джеймі безцінна!

Автор — Nikita Pedchenko
26 листопада, 14:10

У матчі 17-го туру Чемпіоншипу «Лестер» - «Вотфорд» (2:0), Джемі Варді примудрився не влучити з близької відстані у ворота.

Нападник при рахунку 0:0 не зміг вдало пробити й м'яч полетів сильно вище воріт.

Реакція 36-річного форварда була безіцінною. Джеймі через розлюченість ударив себе у щоку ⬇️

Зазначимо, що вже через декілька хвилин Варді зміг виправити ситуацію. Форвард вдало зіграв на добиванні й відкрив рахунок у матчі на 76-й хвилині.

А вже на 90+5-й заробив пенальті та червону картку для голкіпера суперника, а далі сам реалізував 11-метровий.

Після 17 турів «Лестер» йде на 1-й сходинці турнірної, а Джеймі Варді вже забив 7 голів та віддав 1 асист у 17 матчах.