Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Михайло Мудрик вийшов на поле, а вже через 3 хвилини розпочав гольову атаку! «Челсі» забив та зрівняв рахунок
ВІДЕО

Вогняний матч у Лондоні 🔥

Автор — Nikita Pedchenko
12 листопада, 20:03
2

У матчі 12-го туру АПЛ «Челсі» - «Ман Сіті» (4:4), Михайло Мудрик вийшов на заміну на 64-й хвилині, а вже НА 67-й хвилині розпочав гольову атаку. Ніколас Джексон забив та зрівняв рахунок у матчі, 3:3.

Михайло красиво прийняв м'яч на фланзі й почав рухати його вперед, а далі віддав на Кайседо у центр. Еквадорець віддав на Галлахера, який пробив по воротах, а Едерсон невдало відбив перед собою й Ніколас Джексон забив на добиванні.

Скриншоти: трансляція Setanta