Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Божевільний удар! 12 років тому голкіпер збірної Канади забив на 90+7-й хвилині на молодіжному ЧС з 70 метрів
Відео

Зрівняв рахунок у важливому матчі.

Автор — Nikita Pedchenko
10 листопада, 17:06
5

У 2011 році на молодіжному ЧС U-17, який проходив у Мексиці в матчі Канада - Англія (2:2), відбулася історична подія. Голкіпер збірної Канади Квілліан Робертс на останніх хвилинах забив м'яч з 70 метрів, зрівнявши рахунок у матчі на 90+7-й хвилині.

Нещодавно офіційний акаунт ЧС залив відео у TikTok, де воно вже набрало 5 мільйонів переглядів.

Після цього голу футбольна доля голкіпера так і не пішла не підйом. Гравцю зараз 29 років й він виступає у другому дивізіоні Австралії за «Вестерн Субурс».

У своєму активі воротар має 1 товариський матч за дорослу збірну Канади, а далі у 2019-му прийняв громадянство Гайани й має у активі 9 матчів.