Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Одна деталь у кумедному автоголі Мальти, на яку ніхто не звернув уваги. Дивовижний збіг обставин

Доля - вона така 🙌

Автор — Semen Novikov 🤠
18 жовтня, 01:33
11

Збірна України у драматичному матчі перемогла Мальту у грі відбору Євро-2024 - 3:1.

Українці пропустили на 12-й хвилині зустрічі, а першим голом для камбеку став епічний фейл від мальтійців після удару Георгія Судакова.

Нагадаємо, що на 38-й хвилині Раян Камензулі забив у власні ворота.

Здається, Георгію дуже щастить - це його другий поспіль «свояк» у матчах за збірну України, але тут є один цікавий збіг обставин.

У дуже важливому матчі попереднього міжнародного вікна проти Італії саме Судаков припустився грубої помилки у першому таймі - тоді він неправильно обрав бутси, вдягнувши взуття з пластиковими шипами, в результаті чого послизнувся.

«Це буде для мене великим уроком, бо перед кожною грою треба підбирати взуття. Я взув бутси з пластики, треба було металеві взувати. Потім перевзувся, стало набагато легше, але це моя помилка. Я це розумію», - розповідав Судаков.

А тепер подивіться, у яких бутсах був гравець Мальти, який теж послизнувся, привізши гол - вони теж пластикові.