Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Спочатку прицілився – потім забив. Зібрали два схожих момента Мудрика у матчі проти збірної Мальти

Він хотів цей гол 🙌

Автор — Maksym Tereshchuk
18 жовтня, 01:18

Збірна України зустрічалась у матчі відбору Євро-2024 з Мальтою. Поєдинок закінчився з рахунком 1:3 у нашу користь.

Вінгер нашої команди Михайло Мудрик відзначився своїм дебютним голом у офіційних матчах за українську збірну. Сталось це на 85-й хвилині зустрічі.

Майже такий самий момент вже був на 69-й хвилині матчу. Михайло міг вже тоді забивати та закривати усі питання щодо цієї гри, але воротар врятував.

Ось цей момент:

Після цього, як було згадано вище, Михайло вже більш прицільним ударом майже в ідентичній ситуації, реалізував свій момент.