Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/«Довбик так не вміє». Вацко назвав одну рису Мілевського, якої не вистачає сучасним нападникам

Конкретний приклад з матчу проти македонців.

Автор — Oleksandr Bessonov
16 жовтня, 18:44
6

Журналіст Віктор Вацко розповів, чого не вистачає нападнику збірної України Артему Довбику у порівнянні з Артемом Мілевським на конкретному прикладі у матчі Україна – Північна Македонія (2:0).

«До 16-ї хвилини збірна України створила два моментики. А якби Довбик був хитрішим, якби в нього на мить вселився ранній Артем Мілевський, ми повинні були бити пенальті, претендувати на пенальті.

Пригадуєте, на 12-й хвилині Артем витримав силову боротьбу із захисником македонців Серафімовим в штрафному македонців. Двічі крутанув того бідного Серафімова фінтами і пробив в ближній кут. Якщо цей момент розглядати, македонець явно тримав руками Довбика.

Почав за штрафним майданчиком, Довбик відклеївся від нього, а потім в штрафному майданчику Серафімов ще більш явно тримав його руками. Міля в таких випадках вишукано вигинав спинку, підбирав ніжки і падав, підіймаючи руки догори і голосно кричачи. Довбик так не вміє. Та ніхто зараз так не вміє, на жаль».