Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Камбек «Галатасарая» зробив ексфутболіст «Шахтаря»: Тете асистував і забив гол на останніх хвилинах

І врятував свою команду 🔥

20 вересня, 22:05

«Галатасарай» та «Копенгаген» не змогли визначити переможця у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Поєдинок завершився із рахунком 2:2, але це точно не той рахунок, який очікували побачити глядачів ще хоча б на 85-й хвилині, адже до самого кінця зустрічі лідирував «Копенгаген» із рахунком 2:0.

Все змінив ексфутболіст «Шахтаря» Тете, який спочатку віддав гольовий пас на Бое, а потім і сам забив гол, тим самим врятувавши свою команду від поразки. Все це сталося на 86-й та 88-й хвилинах.