Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Мбаппе забив, напевно, найкурйозніший гол сезону, проте не врятував «ПСЖ» від поразки (ВІДЕО)

Гра голкіпера - без коментарів.

Автор — Danylo Syrotiuk
30 квітня 2023, 18:53

Матч Ліги 1 між «ПСЖ» та «Лор'яном» вийшов досить дивним на події. По-перше, парижани поступились вдома з рахунком 1:3. По-друге, це швидке видалення Хакімі, який вже на 20-й хвилині матчу отримав другу жовту та награвся. А по-третє, це гол Кіліана Мбаппе, яким він зрівняв рахунок у першому таймі.

Момент виявився досить дивним, через те, що голкіперу здалось, що арбітр свиснув у попередньому епізоді через, ніби, порушення правил. Воротар «Лор'яну» Мвого поставив м'яч перед собою, на що зреагував французький нападник. Проте, схоже свистка не пролунало, тому що гол Мбаппе був зарахований.