Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🔥 Оце так кінцівка у матчі лідерів Першої ліги! «Карпати» перемогли «Оболонь» завдяки голу на 90+11-й хвилині

Це було шаленство.

Автор — Саша Довгаль
29 квітня 2023, 18:43
🔥 Оце так кінцівка у матчі лідерів Першої ліги!  «Карпати» перемогли «Оболонь» завдяки голу на 90+11-й хвилині

У центральному матчі дня Першої ліги «Карпати» перемогли «Оболонь» з рахунком 2:1, що дозволило заскочити лвів'янам на третю сходинку у турнірці. «Оболонь» як була лідером чемпіонату, так ним і залишилася.

Вирішальний гол у поєдинку на 90+11-й хвилині забив Іван Бобко. «Оболонь» і сама забила пізній м'яч, відігравшись від львів'ян на 87-й хвилині гри, але далі було ось це шаленство: