Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Що це було? «Ньюкасл» за 21 хвилину забив п'ять голів «Тоттенгему» (ОГЛЯД МАТЧУ)

«Сороки» накидали повну торбу «шпорам» ⚽️

Автор — Nikita Pedchenko
23 квітня 2023, 18:13
1

У матчі 32-го туру АПЛ «Ньюкасл» - «Тоттенгем», (6:1). На початку першого тайму, «сороки» встигли забити п'ять голів протягом двадцять одної хвилини. Мерфі та Ісак відзначились дублями та ще одним м'яч забив Жоелінтон. Голи були забиті на 2-й, 6-й, 9-й, 19-й та 21-й хвилинах.

Скриншоти: трансляція Setanta

У другому таймі «шпори» змінили голкіпера, але знову пропустили. Вілсон відзначився у ворота Фрейзера Форстера. «Тоттенгем» на 49-й хвилині забив свій єдиний м'яч, автором голу став Гаррі Кейн.