Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😎 Він все ще показує клас. Вілліан забив крутий м'яч у ворота «Челсі»

😎 Він все ще показує клас. Вілліан забив крутий м'яч у ворота «Челсі»

Бразилець відзначився проти своєї колишньої команди.

Автор — Саша Довгаль
13 січня 2023, 09:35

У перенесеному матчі 7-го туру АПЛ зустрілися дві лондонські команди — «Челсі» та «Фулгем», за останніх виступає наразі добре знайомий нам по грі за «Шахтар» бразилець Вілліан, котрий також провів аж 7 років у складі «Челсі».

Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Фулгема», а Вілліан відзначився чудовим забитим м'ячем на 25-й хвилині поєдинку — ВІДЕО на 01:09

Гру проти свого колишнього клубу бразилець прокоментував так: «Ми заслужили перемогу. Ми знаємо, як важко грати проти «Челсі». У них важкий період, але ми справді хороша команда. Ми заслужили це і маємо продовжувати.

Я провів дивовижні сім років у «Челсі». Я дуже поважаю вболівальників і клуб. Зараз я граю за «Фулгем» і повинен робити все можливе. Це був особливий вечір».

Після цього перенесеного матчу 7-го туру АПЛ «Фулгем» йде шостим із 31 очками (лише два до «МЮ», у якого на матч менше), «Челсі» – 10-й з 25 очками.