Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😳 Всередині першого тайму арбітр прийняв дивне рішення. Зафіксував фол та дав жовту Буфалю замість пенальті (Відео)

Що це було? 👀

14 грудня 2022, 22:47
5

Збірна Франції зустрічається з Марокко в матчі за вихід у фінал ЧС-2022.

Матч практично підходить до свого завершення, а рахунок все ще 1:0 на користь французів - на старті зустрічі рахунок відкрив Тео Ернандес.

Всередині першого тайму був дуже сумнівний епізод: Буфаль проривався у штрафний майданчик і там його зупинив Тео Ернандес. З першого погляду - це очевидний пенальті, але арбітр (увага!) дає жовту картку саме футболісту збірної Марокко.

Навіть ВАР не подивився 🙃

Момент у відео на 16:16 🎥

Як думаєте, чи був у цьому епізоді пенальті? 👀

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: